Rozhovory

Podcast na Kladně

Podcast na kladně

1. díl – Matěj Müller

Od loupání cibule k Ferrari.
„Nevěřím v boha, ale ve vlastní schopnosti“

Prvním hostem našeho pořadu Podcast na Kladně, je úspěšný člověk v oboru finanční poradenství – Matěj Müller.

2. díl – Radek Banga

Od žití na ulici až k turné s Karlem Gottem.
„A v tu chvíli mi přilítla“

Přes respekt, vzdělání, žití na ulici a nebezpečné dospívání až k založení vlastní kapely, vystupování na velkých jevištích a turné s Karlem Gottem.

3. díl – Jarda Homolka

Spolehlivost“ nejdůležitější vlastnost osobnosti.
Jarda Homolka jede „rakety“ každý den

Pomáhá inspiruje, posouvá lidi v pracovním i osobním životě. Současně vášnivý cestovatel a dobrodruh, který je schopen v sedle motorky vydržet i 36 hodin vkuse.

4. díl – Patrik Fiala a Martin Klesnil

Drogy, prostituce a internetoví predátoři, nejen o tom hovoří Patrik Fiala a Martin Klesnil

Martin a Patrik působí na on-line scéně již několik let. Zapsali se do historie Streamové televize a telelevize Seznam pořady Nezapomenutelní (pranková videa), Černota (investigativní pořad), ale hlavně na kanálu Youtube pořadem ,,U Kulatého stolu“. V tomto díle se dozvíte mnoho o těchto projektech, ale i mnohem více z minulosti a budoucnosti Patrika a Martina. A jak dopadlo propojení pořadů Podcast na Kladně a U Kulatého stolu?

5. díl – Leoš Stránský

Práce s Angelinou, utopenec na Titanicu, ale také plánovaný rozvoj Kladna

Vyzpovídali jsme bývalého kaskadéra, koordinátora kaskadérů, ale současného kandidáta na primátora města Kladna pana Leoše Stránského. V tomto díle se dozvíte jaké to je pracovat s hvězdami jaké jsou Angelina Jolie, Tom Hanks, Brad Pitt, Steven Spielberg a mnozí další. Jaké to je padat volným pádem přes 30 m a nebo nechat se srazit autem a to třeba opakovaně za sebou. Také se dozvíte o tom co by pan Leoš Stránský jako primátor změnil a jaké jsou jeho vize pro Kladno – rychlodráha, parkování, cyklostezka až do Prahy a další.

6. díl – Hana Součková

Vztah mezi mužem a ženou, zdravé sebevědomí a správné zaměření na cíl

První dáma našeho podcastu Hana Součková, hovoří o správném nastavení hlavy, jak se můžeme dostat ze samého dna a také o vztazích mezi mužem a ženou. Nejen toto, ale i mnohé další se dozvíte v tomto již sedmém díle.

7. díl – Matěj Krsek

Výběr atletů na Olympiádu, Kladenské sletiště, doping

Kladenský čtvrtkař a olympionik Matěj Krsek. Vypráví nejen o atletice jako sportu, ale i o zákulisí, dopingu a výchově mladých atletů. Zatím nejdelší rozhovor, který se nesl v pohodovém duchu. Matěj odkryl také jeho plány do budoucna nejen v atletice, ale i v soukromém životě. Všestranný člověk s velkým rozhledem a inteligencí. Bude jistě velkou inspirací nejen pro atlety, ale i pro mnohé posluchače.

8. díl – skupina STEP AEROBIKU MIXÍCII

Mistryně světa, máme své rituály, 16 let spolu

Dá se aerobikem uživit? Jak moc náročný tento sport je a je pro každého? Pokřik, který se každým rokem rozrůstal. Jak často se holky mezi sebou hádají? Co pro ně trenérka znamená? Kam všude se s aerobikem můžete dostat? Vrchol kariéry mistryně světa a konec. Nejen toto se dozvíte o holkách ze skupiny MIXÍCII.

9. díl – Zdeněk Folprecht

Sparta, Baroš parťák do kabiny, Evropské poháry, Trpišovský, Priske

Zdeněk Folprecht se rozpovídal o své fotbalové kariéře. Jaké to je hrát pod Jindřichem Trpišovským? Jací byli Milan Baroš a Tomáš Řepka v kabině. Tuzemské angažmá a zahraniční. To vše se dozvíte v tomto díle.

10. díl –Jiří Novotný

Párek před zápasem, do ciziny za odměnu, 14 ligových titulů

Jak se slaví 14 ligových titulů. Československá liga X Česká liga. Česká reprezentace. Zahraniční trenéři ve Spartě. Jak moc je důležitá kabina pro úspěch. Koníčky Jirky a proč se mu říká Ferry. O tom všem jsme se bavili s nejúspěšnějším Českým fotbalistou co do počtu ligových titulů.